MAYO E-FLASH TOUR XC 29 BLACK

MAYO E-FLASH TOUR XC 29 BLACK

.

1699 € s DPH

Dostupnosť: SKLADOM NA PREDAJNI

Výrobca: MAYO

Bicykel s pomocným elektrickým motorom 36V/250W integrovaným v strede rámu, akumulátorom 36V/14Ah /500Wh/ integrovaným v ráme, LCD displejom s ukazovateľom cyklofunkcií a nastavením podpory v 4 úrovniach. Motor je vybavený torzným snímačom prítlaku na pedále. Podľa sily prítlaku a nastaveného stupňa podpory dávkuje krútiaci moment až do rýchlosti 25km/h. Na jedno nabitie je dojazd 35 až 120km v závislosti na použitom akumulátore, profile trate, hmotnosti a asistencie jazdca, ako aj nastaveného stupňa podpory. Súčasťou je automatická nabíjačka 42V/3A.

 

Rám:

Materiál Alloy AL-6061, TRIPLE BUTTED rúry, TECHNOLÓGIA TIG. Zadná stavba S-TYPE. Sedlová rúra SUPER OVERSIZE. Integrované hlavové zloženie.


Motor:
250W INTEGROVANÝ V STREDE RÁMU


Akumulátor:
36V/14 Ah INTEGROVANÝ V RÁME


Ovládanie:
LCD displej s ukazovateľom cyklo-funkcií, nastavenie stupňa podpory v 4 úrovniach. Motor je vybavený torzným snímačom prítlaku na pedále. Podľa sily prítlaku a nastaveného stupňa podpory dávkuje krútiaci moment až do rýchlosti 25km/h.

Dojazd:
35 - 120 km závislosti na použitom akumulátore, profile trate, hmotnosti a asistencie jazdca, ako aj nastaveného stupňa podpory
Hmotnosť:
24 kg

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info