O Nás

História

História

Kamennú predajňu bicyklov RIVALBIKE prevádzkujeme nepretržite od r.1995 ,predajňu športových potrieb od r. 2003 . Náš školený personál vám je pripravený pomôcť pri výbere správneho typu a veľkosti bicykla,doplnkov alebo cykloblečenia.Rovnako vám poradíme pri výbere lyží,bežiek či korčúľ. Montáž a nastavenie viazania ,či bezplatné prvé nabrúsenie u nás zakúpených korčúľ je samozrejmosťou.

Pri predaji bicykla odchádzate na zmontovanom a nastavenom kuse.Do 6 mesiacov od kúpy ponúkame jednu bezplatnú garančnú prehliadku,kde vám technik skontroluje komplet bicykel.

E-shop

Ponúkame možnosť kúpy bicykla aj cez e-shop aj keď sme presvedčení že osobná návšteva predajne,pri ktorej vám skúsený predajca poradí a zodpovie vaše otázky je na nezaplatenie.Nie vždy je to možné,v takých prípadoch pri kúpe bicykle cez e-shop bicykel najskôr poskladáme a nastavíme,pri odosielaní a balení demontujeme len nevyhnutné časti  aby kompletizáciu zvládol prakticky každý .

Novomestský superbiker.

Novomestský superbiker.

Snažíme sa podporovať viaceré cyklistické aktivity v našom regióne.Jednou z nich je aj spolupráca pri organizovaní detských cyklystických pretekov NOVOMESTSKÝ SUPERBIKER .Zápal a odhodlanie mladých pretekárov môžete vidieť vo videách z posledných ročníkov alebo čoskoro vo fotogalérii.

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info